2020’nin En Trend Topuz Modelleri

Günlük hayatınızda yada özel bir davete gideceğiniz sıra saç stilinizi hangi tarzda yapacağınıza karar veremiyor musunuz? 2020’nin En Trend Topuz Modelleri için yapacağınız saç stilinde yardımcı bir etken olacağını düşünüyoruz. Son dönemlerde popülerliği ile gündem olan ensede topuz, örgülü topuz ve şık topuz aklımızı her ne kadar çelmiş olsa bile abiye üstü saç modelleri de göz kamaştıran bir stil olarak radara girdi diyebiliriz. İşte 2020’nin En Trend Topuz Modelleri!

Dağınık Topuz

Dağınık topuz modelli her sene olduğu gibi bu senede göz kamaştıran bir stile sahip olduğunu dile getirmek mümkün. Özel davetlere katılırken bu stili yapabilirsiniz. Ayrıca sarı, platin ve gri saç renkleri geceye renk katacaktır. Saçlarınızın hacimsiz olduğunu düşünüyorsanız eğer dağınık topuz modelini denemek de fayda göreceksiniz. Saçlarınızı yoğun göstereceğinden ötürü dağınık topuz modeline denge uydurduğundan dolayı güzel bir görünüm yakalama şansınız bir hayli yüksek olacaktır.

Örgülü Topuz

Örgülü topuz modelleri havalı görünüme sahip olmasıyla birlikte şık bir saç stilidir. Yapacağınız topuz da dikkat çekici bir unsur olmasını istemeniz durumunda saç örgünüzü parmaklarınızla birlikte çekip gevşetmeniz durumunda saç örgüsü iri olacaktır ve ortaya güzel bir görüntü çıkarmasına sebebiyet verecektir.

XXL Topuz

Hacimli stil seven hanımların daha sıklıkla XXL topuzu tercih ettiklerini söyleyebiliriz. Bu stili saçınızda uygularken öncelikle saç maşası ile saçlarınızı dalgalandırmayı unutmayın. Daha sonrasında dağınık topuz yapabilirsiniz. Topuz kısmını yaparken saçların hepsini topuz kısmına dahil etmeyin. Açıkta kalan saçlarınız dolgun ve hacimli bir görüntü oluşturacağından dolayı saçınızın güzel görünmesinde pay sahibi olacaktır.

Saç Aksesuarlı Topuz

Saç aksesuarlı topuz modellerini daha sıklıkla ön plana çıkmak isteyeceğimiz davetlerde kullanırız. Saçlarınızın göz alıcı bir görüntü haline gelmesi için taş aksesuarları, yapraklar, çiçekler veya renkli simler ile saç aksesuarlı topuz oluşturabilirsiniz.

İkili Topuz

Abiye saç modeline yatkın model olduğundan ötürü çocuk ruhlu hanımların daha çok tercih ettiği bir model oluyor. Sevimli bir görüntü ortaya çıkarmasıyla birlikte dikkat çekici bir model olarak da göz almayı başarıyor. İkili topuz modelini uygularken saçınızın önlerinden ince tutamlar ayırmayı unutmayın. Saç stilinize muazzam bir hava katacaktır.

Çiçekli Topuz

Çiçekli topuz modelleri daha sıklıkla yaz aylarında kullanılan bir modeldir. Daha sıklıkla bu modeli gelin hanımların tercih ettiğini söyleyebiliriz. Yaz aylarında özellikle kır düğünlerinde topuzun etrafına süslemiş olduğunuz çiçeklerle birlikte muhteşem bir ambians oluşturduğunuzu bilmeniz gerekiyor.

Elegan Topuz

Elegan topuz seven hanımların özgüven duygularının diğer hanımlara göre yüksek olduğunu düşünüyoruz. İddialı ve sade görünüm saç modeliyle birlikle Monokrom renkte bir elbise sizleri oldukça şık bir görünüm haline getirmesiyle birlikte hava kattığını da eklemek gerekiyor.

Şık Topuz

Partiler ve mezuniyet günü için ideal bir model olan şık topuz modeli moda sever uzmanları tarafından da büyük ilgi görüyor. Uzmanlar önümüzdeki yıllar için de karşımıza şık topuz modelinin çıkacağının altını çiziyor.

Ensede Topuz

İvedi bir işiniz olduğunu varsayalım ve acele edip yetişmeniz gerekiyor. Bunun için ensede topuz modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu modeli yaparken saçlarınızın önüne birer tutam saç ayırmanız güzel görünmenizde yeterli olacaktır.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbaharda sağlıklı bir cilt için 10 ipucu

Sıcaklıklar düşer düşmez, cilt esnekliği, kuruluk ve mevsimsel lekeler yaygın olarak görülebilir. Sıcak bir yaz, çok bronzlaşma, seyahat kaynaklı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir