2020 yılında trend olacak mücevherler

Padme Designs Kurucusu ve Mücevher Tasarımcısı İpek Selek Adıgüzel, Pudra.com için 2019 yılında moda olacak mücevher tasarımları hakkında bilgi verdi. 

Padme Designs modern mücevher tasarımında fark yaratan bir marka. Her tasarımın hayata anlam ve değer katan bir öyküsü bulunuyor. Padme Designs‘ın mottosu da “daily reminders‘ yani “günlük hatırlatıcılar”. Hayata anlam katan, motivasyon veren olumlu duyguların hatırlatıcıları. Bu nedenle özellikle 2018 yılı boyunca yakın markajımıza aldığımız, zarif ve değerli tasarımları ile dikkatimizi çeken Padme Designs Kurucusu ve Mücevher Tasarımcısı İpek Selek Adıgüzel’den 2019 yılında moda olacak mücevher tasarımları hakkında fikirlerini aldık.
 

Padme Designs Kurucusu ve Mücevher Tasarımcısı İpel Selek Adıgüzel

İşte Mücevher Tasarımcısı İpek Selek Adıgüzel’in gözünden 2019 yılında moda olacak mücevherler…

“Mücevherat sektörü çok geniş bir üretim alanında, farklı segmentlerde üretim gerçekleştiriyor. Dolayısıyla 2019 yılı itibariyle sektörün geneli hakkında bir değerlendirme yapmak çok mümkün olamaz ancak modern tasarım ve niş üretim mücevher sektöründe özel bir alan. Alıcı kitlesi ise özgün ürünleri günlük hayatında kullanmak isteyen, özel tasarım ürünlere değer veren bir kitle. Bu nedenle 2019 boyunca özel tasarım ürünler daha revaçta olacak. 

Mücevher ve takılarda renkli taşar ve mineli ürünler ön plana çıkacak
 
Son dönemlerde bir süredir renkli taşlar ve mineli ürünler ön planda. 2019 yılında da renkli taşlar ve mineli ürünler yine çok tercih edilecek. Bunlara ek olarak, değişik zincirler de bir süredir gündemde ve ağırlığını daha da arttırarak geri dönüyorlar. Bu alanlarda özgün tasarımlar ağırlığını hissettiriyor.

Kendini gösteren “statement piece” diyebileceğimiz anlamlı ve farkedilen ürünleri 2019 yılında çok göreceğiz.”

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir