2020 TESETTÜR GENÇ GİYİM MODASI

2020 TESETTÜR GENÇ GİYİM MODASI

Gençler, tesettür çizgisinden çıkmadan; yaşlarına, vücut yapılarına ve tesettür modasına göre kendilerini büyük veya kilolu göstermeyecek elbiseler tercih etmelidir. Şık görünmek, kendilerine yakışanı giymek isteyen gençler tesettür giyim de gelenekselin dışında yeni ve farklı giyim tarzları yaratmışlardır. Genç hanımlar özellikle enerjik renkler olan beyaz, açık sarı, açık yeşil, lila, pembe, açık kırmızı, turuncu, gibi sade renkleri tercih ederler. Desenli kumaşlar da ise açık renklere sahip çiçek desenli, ya da açık renklerin harmanlanmasıyla oluşturulmuş desenli kumaşları tercih etmektedirler.

Gömlek Elbise

Genç hanımlar özellikle bahar ve yaz aylarında vücut hatlarını göstermeyen ancak boylarının uzunluğunu belirginleştiren gömlek elbiseleri tercih etmektedirler. Açık renkli yazlık tesettür giyim elbisesi olan gömlek elbise tercih edecekseniz ayakkabı olarak babet seçmelisiniz. Babetler gömlek elbiselerin altına en iyi uyum sağlayan yazlık ayakkabılardır. Çanta olarak uzun askılı küçük hacimli, dışı elbisemizin renkleri ile uyumlu çantalar tercih edilerek kombin yapılabilir.

Tunikler

Genç hanımların giymekten keyif duydukları bir diğer kombin ise kot veya kumaş pantolonun üzerine tercih ettikleri tuniklerdir. Pembe veya nar çiçeği renginde bir tunik tercih ederseniz, açık renkli bir kumaş pantolon veya sade bir kot pantolon ile kıyafeti tamamlayabilirsiniz. Kıyafetinizin altına kot pantolon tercih etmişseniz spor ayakkabı, kumaş pantolon tercih etmişseniz orta boy topuklu ayakkabı ile kombin yapabilirsiniz. Eşarp seçiminde ise renkli güllerle bezenmiş bir kumaştan yapılmış eşarp tercih edebilirsiniz. Sportif açık yeşil tunik altına düz beyaz renk kumaş pantolon ve topuklu ayakkabı ile kombin yapabilirsiniz. Seçeceğiniz eşarp tuniginizin rengiyle aynı olursa muhteşem bir kombin yapmış olursunuz.

Uzun Gömlekler

Sonbahar ve kış ayları için, uzun gömleklerin altına uzun ve bol paçalı kumaş ve kot pantolonlar seçilebilir. Son bahar da havaların soğumasından dolayı kot pantolon terci yapacaksanız kot ceket ile kombin yapabilirsiniz. Ayakkabı olarak koruyucu olması nedeniyle kapalı düz kadın ayakkabıları ile spor ayakkabıları giyeceğiniz pantolona göre tercih edilebilir.

Size önerdiğimiz kombinler ile hem kilolu ve yaşınızdan büyük görünme kaygınızın önüne geçmiş olursunuz hem de yaşınızın verdiği enerjinizi dışa yansıtarak şık kombinler giymiş olursunuz.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir