2020 Sonbahar Kış Çanta Modelleri

Son dönemlerin popüler çanta kataloglarında kendine ayrıcalıklı bir yer edinmiş olarak öne çıkan dört çanta modelinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Sonbahar ve Kış dönemlerinde tercih edilen bu çantalar hayranlarının da gözlerini üzerine çekmeyi başarıyorlar. 2020 Sonbahar Kış Çanta Modelleri büyük bir ilgi görmesiyle birlikte trendlerde moda severler tarafından hayranlıklar içerisinde takip ediliyor.

Çapraz Çantalar

Sokak modası diye tabir ettiğimiz çapraz çantalar geçen sezon olduğu gibi bu sezonda trendlerde olması bekleniyor. Çeşitli modelleri ile birlikte mağazalarda da ilgi gören modeller arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Geometrik Çantalar

Kare ve dikdörtgen şeklinde olan geometrik çantalar kullanımı pratik çantalar arasında gösteriliyor. Ayrıca tasarımcılar yeni detaylar eklemeyi de ihmal etmediğini dile getirmek gerekir. Ünlü markaların da koleksiyonlarında geometrik çanta modelinin sıkça bulunduğu söyleniliyor.

Zarf Çantalar

Daha sıklıkla ünlüler tarafından kullanıldığını söyleyebiliriz. Zarif ve kibar görünümüyle oldukça hoş bir görünüme sahip olan zarf çantalar önümüzde ki sezonlarda daha farklı desen ve bir çok ayrıntı ile karşımıza çıkacağının sinyallerini veriyor.

Zincir Askılı Çantalar

Bir çok ünlü markanın koleksiyonlarında zincir askılı çanta bulundurduğu konuşuluyor. Bu sezon altın kaplama zincirleriyle birlikte ön plana çıkması planlanan bu çantalar önümüzdeki süreç içerisinde bir çok moda sever tarafından ilgi göreceğinin altını çiziyor.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir