2020 Hardal Rengi Kazak Kombinleri

Moda sever uzmanları tarafından büyük ilgi gören hardal rengi yapılan kombinlerle birlikte göz kamaştırmayı da ihmal etmiyor. Uzmanlar büyük ilgi gören hardal renginin önümüzdeki yıllar içinde diğer renklere göre rekabet içerisinde olacağının da sinyallerini veriyor. Sizler için derlediğimiz 2020 Hardal Rengi Kazak Kombinlerine mutlaka göz atmalısınız!

1.Kot Pantolon Ve Hardal Rengi Kazak

Günlük yaşam tarzınızda nasıl kombinleme yapıyorsanız eğer bozmadan hardal rengini üzerinize dahil edebilirsiniz. Hardal rengi kombinlemesi yapılırken pek fazla kararsız kalacağınızı düşünmüyoruz.

2.Hardal Rengi Kazak Ve Gömlek

Kombin düzeninizi bozmadan beyaz, siyah, kırmızı tonlarında ki gömleğinizin üzerine hardal rengi kazağınız güzel bir uyum sağlayacaktır. Ayrıca aksesuar kavramını da unutmamak gerekir.

3.Siyah Etek Ve Hardal Rengi Kazak

Etek rengi pek de fark etmiyor aslında daha sıklıkla siyah rengin hanımlar tarafından tercih edildiğini söyleyebiliriz. Kırmızı, lacivert tonları da eteğinize yakışacağından şüpheniz olmasın. Siyah topuklu ayakkabınıza da eşlik edecek olan hardal rengi sizleri şık bir görünüm haline getirecektir.

4.Deri Pantolon ve Hardal Rengi Kazak

Deri pantolonunuzun üzerinize giyeceğiniz kazak rengi hardal rengi ise çok şanslısınız. Neden mi? Siyah parlak pantolona olan uyumla birlikte mükemmel görüntüsü içimizi ısıtmaya yetiyor. Kombinleme yaparken ise kazağınızla ayakkabının aynı renkte olması gerekmiyor. Siyah sweat veya spor ayakkabınızla hoş bir görüntü elde edileceğini moda sever uzmanlarının da  belirttiği gibi bizler de uzmanlarla aynı fikirdeyiz.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir