2019 yaz kadın modasında klasik parçalar ile özgün tarz trendi!

Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında yoğun tempoda çalışanların ara verip tatil kasabası şehirlerine kaçamak yapanlar için sokak ve plajda birbirinden farklı kombinleri Morhipo elmaelma.com okurları için bir araya getirdi! Sahil kenarında dolaşırken veya akşam yemeğe giderken ne giyeceğim düşüncesi ile oyalanmak yerine pratik bir şekilde hem vakit kazanabilir hem de kendi 2019 yaz modasına uyum sağlayabilirsiniz. Ee hadi öyleyse bu yazın trend kombinlerine beraber göz atalım…

Klasik Parçalar İle Özgün Tarz Oluşturun!

“Farklı tarzları birleştirerek kullanmak benlik değil” diyorsanız blazer ceketleri büyük kemerler ve bol pantolonlarla kombinleyerek maskülen bir şıklık yakalayabilirsiniz. Parlak renkli ceketler de klasik tarzınızda fark yaratacaktır.

Klasik Parçalarda Spor Şıklığı!

Sahilde olmak yerine toplantıdan toplantıya koşmanız gerekiyorsa, blazer ceketler kurtarıcınız olacak diyebiliriz. Yaz modasını yakalamak için bu ceketleri kot şort, bisiklet şortu gibi spor parçalarla birlikte kullanabilirsiniz. Beyaz tişört ve etekleri de yine tamamlayıcı olarak tercih edebilirsiniz.

Tarzınıza Renk Katma Zamanı!

Şehrin yorucu havasına tarzınızla biraz renk katabilirsiniz. Parlak ve canlı renkler yazın tüm enerjisini hissetmenizi sağlayacaktır. Farklı renkte pantolonlar ve ceketleri bir arada kombinleyebilir ya da baştan aşağı canlı bir renkte giyinmeyi tercih edebilirsiniz.

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.