2019 trend jean modası hız kesmeyen etekler artık her yerde!

Her sezonda olduğu gibi 2019 trendleri arasında da jean yerini koruyor! Bir çok modelde kullanabileceğiniz jean ve çeşitlerini hem şık ve spor bir kombin elde edebilirsiniz. İşte 2018’de olduğu gibi 2019’da da popüleritesini bırakmayan o jeanler…

YIRTIK TAKILMAYA DEVAM!

Bir kaç yılda oldukça sükse yapan yırtık kortlar 2019’da da hız kesmeden kullanılmaya devam ediyor! Yırtık ve asimetrik kotlar artık o kadar hayatımıza girdi ki sanki hayatımızdan bir daha asla çıkmayacakmış gibi geliyor! Bacak, diz ve cep kısımlarındaki yırtık kotlarınızı giymeye bu sezonda da devam edebilirsiniz!

HIZ KESMEYEN ETEKLER

Son dönemlerde düğmeli ve çeşitli kumaşlarda ön planda olan etekler bu sezonda da hız kesmeden vitrinlerde yerini alıyor. Yaz kış rahatlıkla giyebileceğiniz ve her türlü konuda kombinleyeceğiniz kot etekler için dolabınızda yer açabilirsiniz.

YÜKSEK BELLİ ANNE KOTU!

Yurt dışında ‘Mom jean’ olarak akım haline gelen yüksek belli anne kotlar basenleri ve karnı saklamada birebir! Hem şık hem de spor bir görünüm elde edebileceğiniz bu model kotları rahatlıkla giyebilirsiniz.

TULUM RAHATLIĞI

Kışın kazaklarla yazın tişörtlerle kombinleyebileceğiniz bahçıvan kotları bu sezonda da vitrinlerde yerini alıyor! Kot ve tulumun birleşmesiyle ortaya daha nasıl bir rahatlık istenebilir ki? Bir jeandan daha ne isteyebilirseniz bu sezonda da durmadan dolabınızı jeanlerle doldurmaya devam edebilirsiniz!

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.