20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü için Pandora & UNICEF işbirliği

Pandora dünya çapındaki yardıma muhtaç çocukların daha sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmeleri ve potansiyellerini gerçekleştirebilmeleri için UNICEF’e destek veriyor. 20 Kasım Dünya Çocuklar Günü’nü kutlayan Pandora, sınırlı sayıda ürettiği Pandora Me koleksiyonunu piyasaya sürerek projeye destek verecek. Projenin yüzü ise yayınlandığı günden bu yana tüm dünyayı etkisi altına alan Netflix dizisi Stranger Things’in kadrosunda “eleven” (11) rolü ile yer alan 2004 doğumlu İngiliz oyuncu Millie Bobby Brown oldu. İki kez Emmy adayı ve UNICEF’in en genç Şerefiye Elçisi olan Millie Bobby Brown, koleksiyonu geliştirmek için Pandora ile iki yıllık bir sözleşmeye imza attı. 
 
Pandora’nın “Değişim için Charm’lar” kampanyası kapsamında UNICEF için üretilen tasarımlar kullanılarak dünya çapındaki çocuklara ve gençlere destek sağlanacak.

Pandora, kâr amacı gütmeyen koleksiyon ile 100’den fazla ülkede satışa çıkarak faydalı bir amaca destek olma şansı sunuyor. Bu koleksiyonla Pandora, bulunduğu tüm ülkelerdeki mağazaları adına UNICEF’e destek verecek.
 
Pandora, 20 Kasım’da Dünya Çocuklar Günü’nü kutlayarak, UNICEF’in dünya çapında gerçekleştirdiği çocukların hayatta kalması, eğitimi ve korunması çalışmalarına finansal destek sağlayacak. Bunlara ek olarak, kadınların güçlendirilmesini destekleyen programlara odaklanarak, kadınların yaşam becerileri eğitimi almasını destekleyecek.

Siz de UNICEF için tasarlanan charm’ları kullanarak UNICEF’in projesine ortak olabilirsiniz.
 
UNICEF işbirliği ile satışan çıkan sınırlı sayıdaki Pandora Me tasarımları, kendinizi ifade etmenin ve başkalarıyla bağ kurmanın yeni ve yaratıcı bir yolu olarak kabul ediliyor. Koleksiyonun yüzü ise kuşağının güçlü sesi olarak kabul edilen İngiliz oyuncu ve aktivist Millie Bobby Brown.

Gökkuşağı Kadın Sembolü sallantılı charm kadın gücünü sembolize ederken, Gülücük  sallantılı charm gelecek nesiller için mutluluğu ve daha parlak bir geleceği simgeliyor. Ayrıca, her iki charm da eğitim, korunma ve cinsiyet eşitliğine vurgu yapıyor.
 

Mavi kristallerle süslenmiş 925 ayar gümüş charm’lar Pandora Me koleksiyonu ile beraber kullanılabilir ve koleksiyondaki mini sallantılı charm’lar ve tekli küpeler kullanılarak kendine has karakterler yaratılabilir. 

 
Pandora, UNICEF ile üç sene sürecek işbirliğiyle, gençlerin kendilerini ifade etme ve daha parlak bir geleceğe sahip olma haklarını savunuyor ve dünya çapında binlerce gencin yaşamı üzerinde önemli bir etki yaratmayı hedefliyor.
 

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir